072-3255508
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
קאר פוינט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת רכב

 
 
קבלו נקודה למחשבה: כשאתם עומדים לקנות או למכור רכב, מי שולח את הרכב לבדיקה? אתם או המוכרים?...

אנו בין מכוני הרכב היחידים שמעמידים לרשותכם בוחן רכבים לפני קנייה עם תעודת הסמכה, שמבצע עבורכם בדיקה יסודית, מקיפה ומעמיקה שכוללת:
  • בדיקת מנוע
  • בדיקת היגוי וזוויות היגוי
  • בדיקת בלמים
  • בדיקת בולמי זעזועים (במסלול)
  • בדיקת שילדה
  • נסיעת מבחן ומתן פירוט אודות מצב הרכב
 
 
 
בדיקת רכב חדש לפני קנייה – קאר פוינט
 
 
 
 

זה מה שעובר רכב שמגיע לבדיקה במכון קאר פוינט:

 
אם אתם עומדים בפני עסקה, ושולחים את הרכב שלכם לבדיקה במכון שלנו, אתם נכנסים למסלול ממוחשב, שבו הרכב נבדק ביסודיות, הן מבחינת רמת הבטיחות שלו והן מבחינת המכשור שבו הוא מאובזר.

אנחנו בין המכונים הבודדים שבהם מי שבודק את הרכב הוא הנדסאי רכב בעל תעודות והשתלמויות מהעולם. ההנדסאי שלנו בודק את הרכב תוך שימוש בידע מקצועי נרחב, וכמובן באמצעות חוש הראייה המפותח שלו והניסיון הרב שבידיו. לאחר מכן, מבוצעת נסיעת מבחן עם הרכב ובסופו של דבר יושבים עם הלקוח ומסבירים לו את כל הממצאים, ולעתים אפילו אנו מציירים עבורו את הדברים, כדי שיהיה כמה שיותר ברור ומובן.
 

המלצות לפני קניית רכב

 
האם ידעתם שכשאתם קונים רכב חדש, לפעמים לא מספרים לכם הכול: כל עוד אין ירידה של יותר מ- 3% בערך של הרכב, המוכרים לא חייבים לעדכן אתכם בכל מכה ותאונה שהרכב עבר, גם אם הם נציגי היבואן! כלומר ייתכן וקיבלתם רכב חדש, אבל הוא קיבל מכה, ואתם בכלל לא מודעים לכך. זה עלול לסכן את בטיחותכם על הכביש וגם חבל, כי כשאתם תרצו למכור את הרכב שלכם, ייתכן ואתם תספגו את עלות המכה. ולכן לא קונים רכב, בלי לקבל את ה- V שלנו. נקודה.

המלצה נוספת שלנו לפני קניית רכב היא לבקש מבעלי הרכב את כל התעודות והמסמכים, ולוודא שבעל הרכב הוא אכן מי שהוא טוען שהוא, כדי למנוע רמאויות ושחלילה לא תמצאו את עצמכם עם רכב שהוא בכלל גנוב. חשוב מאוד לבצע התאמה בין הפרטים שכתובים ברישיון הרכב לבין תעודת הזהות של המוכר.
 
אז אם עומדים לפני קניית רכב, פנו אלינו לתיאום ביקור במכון ונשמח לבצע עבורכם בדיקת רכב מקיפה ויסודית. חייגו עוד היום: 072-3255508